Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2022!

Nejlepší brigáda při studiu? Přece na VŠB-TUO!

Chcete být v centru nevšedního dění? Chcete se dostat na neobvyklá místa? Přidejte se k nám právě teď a podílejte se na organizaci akcí (s) VŠB-TUO!

Prezentujte vědu a techniku na školách, na festivalech, jako jsou Festival v ulicích nebo Colours of Ostrava, nebo na Dnech otevřených dveří či dalších akcích pro veřejnost. Hledáme aktivní, komunikativní a spolehlivé studenty pro dlouhodobější spolupráci během studia. "Brigádu na VŠB-TUO doporučuji. Dostala jsem se na nevšední místa, podílela se na prezentaci univerzity na akcích jako jsou Gaudeamus, Dny otevřených dveří, Majáles nebo Festival v ulicích. Vždycky se dozvím něco nového, potkávám se se zajímavými lidmi, a díky brigádě pro univerzitu jsem se ocitla i na titulní straně našeho časopisu Akademik. Určitě to zkuste," říká jedna z našich brigádnic, studentka Fakulty stavební Adéla Valentová.

Jaká bude náplň vaší práce? Budete se podílet na organizaci našich akcí, komunikovat s návštěvníky, prezentovat na stánku, obsluhovat technické hračky a exponáty, předvádět fyzikálně-chemické pokusy, vzdělávat se v oboru popularizace a pracovat v týmu podobně naladěných nadšenců.

Co nabízíme? Zážitkovou a dlouhodobou brigádu a 120 Kč/hod.  Máte-li zájem, ozvěte se na: popularizace@vsb.cz, případně telefonicky Monice Chmelařové na telefon 603 761 022.

Vloženo: 27. 6. 2022