DUEL 2023 zná své vítěze

Přinášíme vám výsledky 9. ročníku soutěže pro střední školy DUEL 2023.

V pátek 1. prosince 2023 se konal na Ekonomické fakultě VŠB-TUO již 9. ročník soutěže Duel pro studenty středních škol s ekonomickým zaměřením.

Letos se soutěže zúčastnilo 14 týmů z 14 střední škol nejen z Moravskoslezského kraje. Středoškolští studenti řešili společně v týmech zajímavé a aktuální situace spojené s financováním a propagací inovovaných výrobků fiktivní obchodní korporace.

Soutěž se konala za podpory řady sponzorů (Deloitte, PricewaterhouseCoopers, Statutární město Ostrava, Nadační fond Karla Engliše, EKF VŠB-TUO aj.), kterým tímto velmi děkujeme.

Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme vítězům!

1. místo - Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, p.o.,

2. místo - Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Přerov,

3. místo - Mendelova střední škola, Obchodní akademie, Nový Jičín, p.o..

Na organizaci soutěže se podílela Katedra účetnictví a daní, Katedra financí a Katedra podnikohospodářská.

Za organizační tým všem děkuje a gratuluje Ing. Jana Hakalová, Ph.D.

Vloženo: 4. 12. 2023
Útvar: 165 - Oddělení vnějších vztahů