Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Studenti OSU mohou využívat služby poskytované zaměstnancům a studentům VŠB-TUO jako je například stravování (včetně dotace), knihovna, výhodné kopírování a tisk, přístup na internet atd. Aby bylo možné těchto služeb využívat, je nutné se nejprve na VŠB-TUO registrovat.

Registrace

Registrace se skládá ze dvou částí:

  • online registrace na webu www.vsb.cz/regosu
    • vyberte položku "Ostravská univerzita"
    • zadejte Vaše přihlašovací údaje na OSU
    • poté budou zobrazeny Vaše údaje (jméno, přijmení, email) a bude požadováno zadání data narození a potvrzení požadavku registrovat se
    • po úspěšné registraci bude zobrazeno přidělené osobní číslo a informace k heslu
  • osobní návštěva Kartového centra - až po online registraci se dostavíte na KC, kde obdržíte průkaz VŠB - TUO. K jeho vystavení je potřeba pořídit fotografii (vyfoceni bude provedeno bezplatně přímo na Kartovém centru). Po vytvoření nové karty bude možné do cca 15 minut využívat jednotlivé služby.

Platnost registrace je vždy do konce měsíce září aktuálního akademického roku.

Prodloužení registrace

Další akademický rok je nutné registraci prodloužit. Prodloužení se provádí na stejné stránce jako registrace - www.vsb.cz/regosu - a to od začátku září. Po přihlášení systém přímo nabídne prodloužení účtu  do konce září dalšího roku. 

Ztráta průkazu

Aby nemohl být průkaz zneužit (například čerpání prostředků), můžete jej zablokovat online nebo ztrátu můžete nahlásit na Kartovém centru. Pro vystavení nové karty je potřeba se dostavit na Kartové centrum.