Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Hlásíš se na vysokou školu a hledáš ubytování? Nabízíme ti ubytování na kolejích VŠB-TU Ostrava, jejichž strategické umístění v areálu kampusu značí komfort a pohodlí.

Koleje jsou tvořeny 5 budovami, A-B-C-D-E. Celková kapacita kolejí je 2891 lůžek a po dobu akademického roku je plně využita k ubytování studentů univerzity.

Každá budova nabízí ubytování buňkového typu, tj. dva pokoje mají společné sociální zařízení. Na budově B se jedná o třílůžkový a dvoulůžkový pokoj, na budovách A, C, D a E o dva dvoulůžkové pokoje.

Ke standardnímu vybavení všech pokojů kolejí patří chladničky. V koleji jsou k dispozici kuchyňky, prádelny, studovny a další služby. Zapůjčit si můžeš také drobné spotřebiče (žehličku, vysavač). Samozřejmostí je studentské připojení k internetu.

Žádost o ubytování

Studenti vyšších ročníků

Jsi studentem vyššího ročníku nebo si na kolejích již bydlel? Vyplň níže uvedený formulář a zašli pracovníkům Ubytovací kanceláře na e-mail: ubytovani@vsb.cz.

Studenti prvních ročníků

Jsi nový student a máš zájem bydlet na kolejích? Vyplň níže uvedený formulář a zašli jej pracovníkům Ubytovací kanceláře na e-mail: ubytovani@vsb.cz.