Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Také pro zaměstnance univerzity nabízíme ubytování na kolejích VŠB-TU Ostrava, jejichž strategické umístění v areálu kampusu značí komfort a pohodlí.

Koleje jsou tvořeny 5 budovami, A-B-C-D-E. Celková kapacita kolejí je 2895 lůžek a po dobu akademického roku je plně využita k ubytování studentů a zaměstnanců univerzity.

Každá budova nabízí ubytování buňkového typu, tj. dva pokoje mají společné sociální zařízení. Na budově B se jedná o třílůžkový a dvoulůžkový pokoj, na budovách A, C, D a E o dva dvoulůžkové pokoje.

Ke standardnímu vybavení všech pokojů kolejí patří chladničky. V koleji jsou k dispozici kuchyňky, prádelny, studovny a další služby. K zapůjčení jsou také drobné spotřebiče (žehlička, vysavač). Samozřejmostí je připojení k internetu.

Každý zájemce o ubytování na kolejích VŠB-TUO podává online žádost o ubytování do informačního systému kolejí ISKAM. Postup podávání žádostí najdete v ISKAM návodech. Bližší informace o žádosti o ubytování najdete v Podání žádosti o ubytování.

Každý zaměstnanec je také povinen přinést potvrzení o zaměstnání, které mu potvrdí personální oddělení.

V případě zájmu se můžete také obrátit na pracovníky Ubytovací kanceláře, kde Vám rádi poradí a pomohou s výběrem pokoje.

Pro ty, co vyžadují vyšší komfort, nabízíme hotelové ubytování.

Mohlo by Vás ještě zajímat

Ponechání volného místa na pokoji

Ubytování návštěv na pokoji

Způsoby placení kolejného

Depozit