Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2019!

V prvním kole futsalisté vyhráli na palubovce Baníku Ostrava!

Vstup do nové sezóny jsme zahájili výhrou, což se nám naposledy podařilo v sezóně 2010/2011, kdy jsme doma porazili Tomson Brno 3:0. .

Od té doby se nám 8 let nepodařilo vyhrát úvodní zápas sezóny, až nyní tato naše černá bilance skončila

Zápas se hrál sice ve vlažnějším tempu, než jsme byli zvyklí z loňského účinkování v první lize, nicméně celý první poločas jsme pouze dotahovali výsledek a do kabin jsme šli za stavu 3:2 pro domácí Baník a navíc ještě oslabeni o vyloučeného Mládka, který půl minuty před koncem poločasu obdržel druhou žlutou kartu a musel do sprch.

Druhý poločas navíc Baník využil přesilovou hru a zvýšil své vedení na 4:2. Nicméně to bylo od našeho soupeře vše a ve zbývajícím čase dávali branky už pouze naši hráči, kteří si tak nakonec došli pro zasloužené vítězství 7:4.

Baník Ostrava - VSK VŠB - TU Ostrava 4:7 (3:2)

Branky: Galus 2, Blahuta, Dziuba - Půda 2, Pánek, Janita, Kapsa, Krzemieň, Fendrich

Martin Kapsa (trenér VŠB): „ V první půli bylo hodně vidět, že jsme teprve začali trénovat a v naší hře bylo spousta nepřesností a ztracených míčů, čímž jsme soupeře pouštěli do vyložených šancí. Na druhou stranu jsme při hře 4 na 4 obdrželi pouze úvodní gól po naší ztrátě, jinak jsme inkasovali v oslabení a dvakrát z penalty. Ve druhé půli už jsme soupeře do ničeho nepustili a zápas zaslouženě otočili na naší stranu.“

Vloženo: 1. 10. 2019
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 713 - Institut tělesné výchovy a sportu