Platnost příspěvku skončila 31. 8. 2020!

Bronz veslařů VŠB-TUO z Akademického mistrovství ČR!

Skvělou formu prokázala studentka EKF Tereza Pukowská ziskem bronzové medaile na Akademickém mistrovství ČR ve veslování na trenažéru v Praze.

Výbornou trenažérovou sezonu 2019/20 zakončila studentka EKF Tereza Pukowská bronzovou medailí na Akademickém mistrovství ČR v Praze. Potvrdila skvělou formu a porazit ji dokázaly jen letošní mistryně Evropy a ČR Natálie Jurková (ČZU Praha) a další česká reprezentantka, obhájkyně loňského akademického titulu Anna Žabová (UK Praha).

Další výsledky veslařů VŠB-TUO:
Čtvrté místo vybojovala posádka smíšené čtyřky Nikola Handlová, Tereza Pukowská, Matěj Hlubek, Václav Jašek, a to s minimálním odstupem za stupni vítězů, první dvě místa patřila posádkám UK Praha, třetí by smíšený tým Mendelovy univerzity v Brně.

V závodu čtyřek mužů zvítězila posádka UK Praha, dvě posádky mužů VŠB-TUO v sestavách Vojtěch Janalík, Matěj Vyhnánek, Stanislav Brožek, Karel Hauk a Jan Majer, Vojtěch Šubrt, Filip Rukriegel, Josef Žůr obsadily 5., resp. 6.místo.

V kategoriích lehkých vah obsadili v mužích (do 75 kg) Tadeáš Bartošek 5.místo a v ženách (do 61,5 kg) Nikola Handlová 7.místo.

V nejsilněji obsazené kategorii mužů zvítězil český reprezentant Jan Potůček (ČZU Praha), z veslařů VŠB-TUO zajel svůj letošní nejlepší výkon jak Matěj Hlubek (8.), tak Václav Jašek (12.), v poli poražených skončil Jakub Kučera (22.místo).

Mgr.Jiří Žídek, KTVS-713

Vloženo: 5. 5. 2020