Mobility

Oddělení Mobility studentů poskytuje poradenství a podporu v administrativní i finanční oblasti studentům, pedagogům, vědeckým a administrativním pracovníkům VŠB-TUO, kteří se chystají vycestovat do zahraničí. Studenti mohou realizovat studijní pobyty a praktické stáže téměř po celém světě. Zaměstnanci mohou prostřednictvím oddělení Mobilit studentů vycestovat především v rámci programu Erasmus+ .Dále poskytujeme podporu zahraničním studentům, kteří přijíždějí studovat na VŠB-TUO na 1-2 semestrální pobyty.

Evrospko-izraelský seminář pro doktorandy
Masarykova univerzita v Brně pořádá každoroční seminář pro studenty doktorských studijních programů ze střední Evropy a Izraele. Ubytování a cestovní náklady účastníků budou hrazeny Masarykovou univerzitou.

Nabídka pracovní stáže u Evropského veřejného ochránce práv ve Štrasburku
Termín stáže: červen - červenec 2018
Termín podávání přihlášek: 14. 5. 2018

FOFOTOSOUTĚŽ  V AR 2017/2018:
odd. Mobility studentů VŠB-TUO vyhlášuje FOTOSOUTĚŽ pro studenty na stáži či studijním pobytu v AR 2017/2018. Zapojte se a zašlete zajímavou fotografii na téma MEZINÁRODNÍ PŘÁTELSTVÍ a můžete vyhrát 1 z hodnotných cen! Do soutěže se zapojte do 31.5.2018. Bližší informace najdete zde .
Výstřižek_žluty a modry
Tys ještě na žádném výjezdu nebyl? Nech se inspirovat!
Podívej se na ZKUŠENOSTI Z POBYTŮ v rámci programu Stipendium VŠB-TUO nebo Erasmus+


Finsko
Lappeenranta University of Technology

Thajsko
King Mongkut's University
of Technology
blog studentů
Japonsko
Tohoku University
web KMUTT_F1  Tohoku_UniversityF />


© 2018 VŠB-TU Ostrava