Platnost příspěvku skončila 26. 3. 2013!

Workshop "Beton v architektuře"

22. 3. 2013 - 26. 3. 2013
 FAST, I602
Workhop pro studenty architektury a stavitelství

Studentský workshop, který bude hostit katedra architektury Fakulty stavební VŠB TU v Ostravě povede uznávaný polský architekt Robert Konieczny z ateliéru KWK PROMES. Robert Konieczny bude v rámci konference Beton v architektuře přednášet také pro odbornou a širší veřejnost. Řešená lokalita bude účastníkům workshopu představena díky komentované prohlídce vedené zástupcem Dolní oblasti VÍTKOVICE. Generální partner společnost CEMEX, výrobce betonu, uspořádá pro účastníky workshopu odborný seminář. Poslední den konání workshopu organizátoři ARCH FOR PEOPLE připravili pro festivalové hosty mezinárodní konferenci „Beton v architektuře 2013".

Účastnící workshopu:
studenti architektury a stavitelství a mladí architekti do věku 35 let - studenti a absolventi oslovených vysokých škol.

Vloženo: 5. 3. 2013
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 226 - Katedra architektury
Kontaktní osoby:  Ing. arch. Aleš Student, Ph.D.
Garantující útvary:  226 - Katedra architektury