Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Univerzita disponuje řadou výzkumných zařízení a technologií, které lze často označit za unikátní minimálně v kontextu ČR. S tímto jsou neoddělitelně spojeny služby poskytované v rámci využívání této infrastruktury.

Nabídka spolupráce

Možnosti spolupráce s VŠB-TUO přehledně představuje tato grafika. Stačí si vybrat.

Služby ústavů a fakult

VŠB – Technická univerzita Ostrava disponuje širokou škálou vědecko-výzkumných laboratoří s high-tech infrastrukturou. Provoz těchto laboratoří je v režii jednotlivých fakult a vysokoškolských ústavů.

Inzerce, propagace a marketing

Uděláme vaši značku viditelnou pro studenty. Zajistíme vyvěšení vaší reklamy v kampusu univerzity. Spravujeme místa v hlavní budově univerzity - rektorátu, přilehlé budovy a venkovní areál kampusu. Nabízíme více formátů a druhů inzerce. Reklamu v prostorách fakult zajišťují přímo jednotlivé fakulty.

Veletrh Kariéra+

Veletrhu pracovních nabídek se každoročně účastní přes 100 firem a 3000 návštěvníků. Firmy nabízí zaměstnání, stáže, trainee programy, brigády i spolupráci u diplomových prací. Vystavovatelé získají mladé a perspektivní zaměstnance z širokého spektra oborů za účasti studentů ze všech univerzit Moravskoslezského kraje i široké veřejnosti.

Akreditované laboratoře VŠB-TUO

Akreditované laboratoře VŠB-TUO poskytují řadu expertních služeb v mnoha odvětvích. Špičkové přístrojové vybavení umožňuje precizní vizualizace, měření, řezání apod.

Další vzdělávání pro firmy

Nabízíme vzdělávání i mimo klasické akreditované studijní programy, ale také formou kurzů a seminářů.

Pronájem konferenčních a zasedacích prostor

Vyberte si z bohaté nabídky našich reprezentativních prostor k pronájmu a uspořádejte akci dle vašich přání a požadavků. Kromě auly VŠB-TUO je možné využít také komornější prostory v Business centru či unikátní prostory v prostředí Planetária Ostrava.

Znalecké ústavy

Na naší univerzitě je evidováno šest Znaleckých ústavů při jednotlivých fakultách.