Platnost příspěvku skončila 27. 1. 2024!

Dny otevřených dveří Ekonomické fakulty 2024

26. 1. 2024 - 27. 1. 2024
 Budova C v kampusu VŠB-TUO, Poruba
Dny otevřených dveří Ekonomické fakulty 2024
Láká vás studium na Ekonomické fakultě? Přijďte nás navštívit osobně a dozvědět se vše potřebné ohledně studia u nás. Nově již v kampusu VŠB-TUO!

Zajímá vás, jaké je to na "ekonomce" v Ostravě? Přijďte na Dny otevřených dveří EKF.

Chcete se osobně seznámit s možnostmi studia na Ekonomické fakultě? Navštivte Dny otevřených dveří, které se budou konat v pátek 26. ledna a v sobotu 27. ledna v takzvané "kruhovce" - budově C v porubském kampusu.

Samozřejmostí budou prezentace jednotlivých studijních programů a specializací na předem určených učebnách dle přiloženého harmonogramu.

Pro zájemce o studium bude také připravena krátká prohlídka areálu VŠB-TUO, včetně menzy, sportovišť, studentských kolejí a místa, kde stojí nová budova EKF.

Těšit se můžete i na drobné dárečky.

Dále jsme si pro vás nachystali i nepřetržité ONLINE Poradenství.

49.83407N; 18.162798E
Vloženo: 1. 12. 2023