Platnost příspěvku skončila 14. 11. 2019!

Slavnostní vědecká rada VŠB-TUO

14. 11. 2019
 VŠB-TUO
SLVR se bude konat 14. listopadu 2019.

Dne 14. listopadu 2019 v 10:00 se bude konat Slavnostní vědecká rada VŠB-TUO a budou probíhat i oslavy 170 let od založení univerzity.

Rektor VŠB - Technické univerzity Ostrava prof. RNDr. Václav Snášel, CSc. si Vás dovoluje pozvat u příležitosti oslav Dne boje za svobodu a demokracii na SLAVNOSTNÍ ZASEDÁNÍ VĚDECKÉ RADY VYSOKÉ ŠKOLY BÁŇSKÉ – TECHNICKÉ UNIVERZITY OSTRAVA v Aule VŠB-TUO.

•  Zahájení
  •  Projev rektora
  •  Představení nových docentů a předání jmenovacích dekretů
  •  Slavnostní promoce absolventů doktorského studia
  •  Předání diplomů absolventům studia MBA
  •  Hudební vystoupení
  •  Udělení čestného titulu Doctor honoris causa prof. Ing. Lubomíru Šoošovi, Ph.D.
  •  Vyhlášení desítky nejlepších sportovců VŠB-TUO
  •  Předání výtěžku z univerzitního běhu Technika Run
  •  Slavnostní pohoštění v prostorách Auly VŠB-TUO

Informace pro hosty slavnostního zasedání Vědecké rady VŠB-TUO:

Pro parkování hostů je určeno parkoviště přímo u Auly VŠB-TUO, vjezd od Fakultní nemocnice Ostrava. Účast akademických funkcionářů na slavnostním zasedání se předpokládá v taláru. V zázemí Auly bude pro Vás připravena šatna pro převlečení.

Po skončení zasedání jste srdečně zváni na slavnostní pohoštění v prostorách sálu NA2 Auly VŠB-TUO. Svou účast na slavnostním zasedání Vědecké rady VŠB-TUO, prosím,potvrďte do 25. 10. 2019 na e-mail martina.sousedikova@vsb.cz nebo na telefon 597 325 278.

Vloženo: 7. 10. 2019
Kategorie:  Chystané akce