Prodejní inženýr pro oblast Morava a Slezsko (CHESTERTON ČR )

NABÍDKA PRACOVNÍHO POMĚRU PRO ABSOLVENTY VŠB-TU OSTRAVA, Fakulta strojní

Firma CHESTERTON hledá prodejní inženýry pro oblast Morava a Slezsko

Náplň práce

Náplň práce spočívá v aktivní komunikaci s klienty – firmami ve vymezeném územním regionu, zejména - v aktivním prodeji a následném servisu mechanických ucpávek a šňůrových ucpávek pro rotační zařízení, v prodeji těsnících komponentů pro ventily, armatury a přírubové spoje, v prodeji produktů souvisejících s touto produktovou řadou - Chesterton Connect, Spiral Trac, Intelli Flow atd. většinou ojedinělých technických řešení - v řešení inovací, vylepšování provozu, technických vlastností a těsnění jejich zařízení – rotačních - v provádění návrhů konstrukčních úprav a vylepšení potřebných pro nasazení produktů firmy CHESTERTON, včetně aktivní konstrukční spolupráce s klienty.

Požadavky

Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství + schopnost navrhovat technická řešení, všeobecná technická zdatnost
- Schopnost a ochotu učit se nové věci
- Znalost Anglického jazyka v psaném i mluveném projevu
- Komunikační schopnosti pro jednání se zákazníky na vysoké úrovni – flexibilita, přesvědčivost, schopnost vysvětlovat
- Řidičský průkaz typu B

Nabízíme

Roční úvazek na dobu určitou (1 rok) fixní plat + potřebné vybavení:
osobní automobil, mobilní telefon, notebook a náklady spojené s tímto vybavením
- Po osvědčení se u firmy nabízíme smlouvu na dobu neurčitou + odpovídající fixní plat + provizi z prodeje
- 25 pracovních dní dovolené v roce
- Stravenky
- Pracovní zázemí v kvalitním, úspěšném týmu
- Kvalitní školení ve firmě, v terénu u zákazníků a v zahraničí – USA – Groveland, MA; Evropa
- Možnost práce z domu, jednou měsíčně porada na sídle firmy v Telči.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na:

email: Petr.Podsednik@chesterton.com nebo na Petra.novotna@chesterton.com
telefon: +420 602 718 075 JUDr. Petr Podsedník