Do školy při práci? Proč ne. Studujte strojařinu na dálku

Rádi byste si doplnili vzdělání? Chcete studovat při práci? Na to není nikdy pozdě. Zjistěte, jaké možnosti kombinovaného studia nabízí Fakulta strojní VŠB-TUO.

Chcete-li studovat, ale nemáte čas chodit do školy každý den, dálkové studium pro vás bude to pravé ořechové. Přednášky i cvičení se konají vždy v pátek odpoledne (po 14. hodině) a trvají až do večera.

Vyberte si z široké nabídky strojních oborů, které můžete studovat distančně jak v Ostravě, tak na detašovaném pracovišti Fakulty strojní v Šumperku. Přihlásit se můžete ve druhém kole přijímacího řízení, a to až do 2. srpna 2020.

Bc. studium v Ostravě-Porubě

studijní program Strojírenství (max. počet přijatých uchazečů = 300)

studijní program Dopravní systémy a technika (max. počet přijatých uchazečů = 30)

studijní program Energetika a životní prostředí (max. počet přijatých uchazečů = 40)

studijní program Mechatronika (max. počet přijatých uchazečů = 20)

Bc. studium v Šumperku

studijní program Strojírenství a po 2. ročníku specializace Strojírenská technologie (max. počet přijatých uchazečů = 50)

navazující Mgr. studium v Ostravě-Porubě

studijní program Dopravní systémy a technika (max. počet přijatých uchazečů = 20)

studijní program Energetické stroje a zařízení (max. počet přijatých uchazečů = 40)

studijní program Mechatronika (max. počet přijatých uchazečů = 15)

studijní program Průmyslové inženýrství (max. počet přijatých uchazečů = 10)

studijní program Strojírenská technologie (max. počet přijatých uchazečů = 20)

studijní program Strojní inženýrství s obory (uchazeč se hlásí přímo na jeden z nabízených studijních oborů).

• Aplikovaná mechanika (max. počet přijatých uchazečů = 10)
  • Automatické řízení a inženýrská informatika (max. počet přijatých uchazečů = 15)
  • Hydraulika a pneumatika (max. počet přijatých uchazečů = 10)
  • Konstrukční a procesní inženýrství (max. počet přijatých uchazečů = 70)
  • Robotika (max. počet přijatých uchazečů = 10)

Ať už vás zajímá bakalářské či magisterské studium, doporučujeme si v obou případech pročíst podmínky přijímacího řízení.

Kromě kombinovaného studia nabízí Fakulta strojní také zajímavé přednášky v rámci celoživotního vzdělávání Univerzity třetího věku. Do porubského kampusu studenti dochází 2x měsíčně po dobu dvou let (čtyř semestrů). Zájemci se mohou hlásit na studijním oddělení.

Vloženo: 1. 6. 2020
Kategorie:  Aktuality