Platnost příspěvku skončila 16. 12. 2020!

Stipendijní program GROWWW pro studentky technických oborů

Stipendium 3 000 euro pro studentky technických oborů
  • Stipendijní program je určen studentkám, které studují technické, přírodovědné nebo technologické obory.
  • Společnost nabídne třem nejlepším uchazečkám stipendium ve výši 3 000 euro a šanci nastartovat svou kariéru u jedné z největších energetických společností v regionu.
  • Uzávěrka pro přijímání přihlášek do programu je 15. prosince 2020.
  • Přihlásit se studentky mohou prostřednictvím těchto webových stránek.

Již teď je možné posílat přihlášky do stipendijního programu skupiny MOL Group – pokud jsi talentovaná mladá žena, která studuje technický, technologický nebo přírodovědný obor a máš zájem o kariéru v energetice, čekáme právě na tebe. Stipendijní program, který probíhá již čtyři roky, byl letos spuštěn v Maďarsku, na Slovensku, v Chorvatsku, Pákistánu, České republice, Polsku a Rakousku.

Pokud se do programu přihlásíš, můžeš se dozvědět více o energetickém sektoru a ukázat svůj talent během online soutěže. Každá ze tří uchazeček vybraných profesionální porotou získá stipendium skupiny MOL Group ve výši 3 000 euro. Výherkyně mohou navštívit závody společnosti, kde jim bude nabídnuta práce, během níž mohou získat ještě více zkušeností a zahájit svou kariéru u jedné z největších energetických firem v celém regionu.

„Skupina MOL Group věnuje zvláštní pozornost rozvoji mladých talentů. Každý rok k ní v rámci programu Growww nastoupí 100 čerstvých absolventů, což nedokázala zastavit ani pandemie. Nyní představujeme nový stipendijní program Growww pro studentky technických oborů, kterým chceme podpořit ženy, jež mají zájem vstoupit do sektoru, kterému dominují muži. Protože skupina MOL Group věří v sílu rozmanitosti a inkluze, zavazujeme se vytvořit prostředí a komunitu, v nichž záleží na talentu, spolupráci a efektivitě. Musíme mladým ženám dokázat, že i jim se nabízí kvalitní kariéra v energetickém sektoru,“ uvedla Zdravka Demeter Bubalo, viceprezidentka pro HR ve skupině MOL Group.

O stipendium se mohou ucházet studentky, které prezenčně studují technické, přírodovědné nebo technologické obory. Více informací a formulář pro podání přihlášky nalezneš na našich webových stránkách.

Vloženo: 10. 11. 2020
Kategorie:  Stáže a stipendia