Platnost příspěvku skončila 18. 2. 2020!

Můj život na stáži - Španělsko, Malajsie

18. 2. 2020, 18:00 - 20:00
 Vrtule, koleje VŠB - TUO
Můj život na stáži - Španělsko, Malajsie
Praktické tipy k vyřizování a průběhu zahraniční stáže + studentská organizace ESN VSB-TUO + studentský projekt Ladou z Ruska do Ostravy.

Rádi bychom Vám představili studenty naší univerzity, kteří v rámci svého studia vycestovali na zahraniční stáž, a kteří by se o své zážitky s Vámi rádi podělili.

Těšte se na zážitky z pobytů Dana Walczyska ve Španělsku a Ládi Carbola v Malajsii.

Mimo tyto pozoruhodné zážitky také např. zjistíte, co výjezdu předcházelo, které nezbytné dokumenty potřebovali a vyřizovali, s kým stáž na univerzitě řešili. Podívat na fotografie nejen ze života ve školní lavici, ale i z výletů, které ve volných chvílích podnikali.

Chtěli byste poznat nové přátele z celého světa? Procvičit si cizí jazyky s rodilým mluvčím? Zažít spoustu srandy a netradičních zážitků? Přijďte se dozvědět také více studentské organizaci
ESN VSB-TUO , která funguje i na naší univerzitě.

Láďa Carbol Vám dále představí plány na letní expedici Ladou z Ruska do Ostravy. Projekt studentů pod heslem "studentská expedice aneb žigulem ze Sibiře zpátky do lavice".

49.836973N; 18.157754E
Vloženo: 3. 2. 2020