Platnost příspěvku skončila 31. 1. 2017!

"Možnosti zvyšování požární bezpečnosti obcí"

Dne 11. 11. 2016 proběhl v aule VŠB-TU Ostrava závěrečný workshop k soutěži „Možnosti zvyšování požární bezpečnosti obcí“

Dne 11. 11. 2016 proběhl v aule VŠB-TU Ostrava závěrečný workshop k soutěži
 „Možnosti zvyšování požární bezpečnosti obcí“

Soutěž byla zaměřena na středoškoláky, jejíž cílem bylo seznámit mladé lidi s problematikou požární bezpečnosti obcí a představit jim vysokoškolské studium, které se touto oblasti zabývá.

Do letošního, již sedmého ročníku, se zapojily týmy ze Střední průmyslové školy stavební, Gymnázia a Střední odborné školy Frýdek – Místek a Obchodní akademie Ostrava Poruba.

Náplní soutěže, která byla vyhlášena 1.4.2016, bylo zpracovat práci na dané téma, vytvořit krátkou prezentaci z práce a navrhnout poster.

Všechny týmy si vedly opravdu výborně.

Konečné pořadí:

1. místo s tématem „ Není 150 jako 100 50“ obsadily studentky prvního týmu z Gymnázia a Střední odborné školy Frýdek- Místek a rovněž získaly ocenění za nejlepší poster.

2. místo s tématem „Jak hoří lentilky“ obsadily studentky druhého týmu z Gymnázia a Střední odborné školy Frýdek - Místek a získaly také ocenění za nejlepší prezentaci.

3. místo s tématem „Školení požární bezpečnosti ve školách“ obsadili studenti ze Střední průmyslové školy stavební a získali ocenění za nejlepší práci.

Vloženo: 18. 1. 2017
Útvar: 010 - Děkanát FBI