Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2019!

Smlouva o spolupráci Hornicko-geologické fakulty s AHOL Vyšší odbornou školou

Ředitel AHOL Vyšší odborné školy pan Ing. Bc. David Nespěšný, MBA podepsal Rámcovou smlouvu o spolupráci s Hornicko-geologickou fakultou VŠB - Technické univerzity Ostrava.

Po podpisu děkanem Hornicko-geologické fakulty VŠB-TUO, panem prof. Ing. Vladimírem Slivkou, CSc., dr.h.c., se smlouva začne naplňovat aktivitami dohodnutými s vedoucím katedry Ekonomiky a systémů řízení panem prof. Ing. Jaroslavem Dvořáčkem, CSc.

Půjde o účast odborníků ve výuce Vyšší odborné školy, návštěvy laboratoři a pracovišť na HGF, seznámení s možností studia po absolutoriu AHOL Vyšší odborné školy.

Můžeme se tedy těšit na zaplněné přednáškové sály a laboratoře fakulty díky šikovným studentům z AHOL Vyšší odborné školy.

Vloženo: 5. 12. 2018
Útvar: 500 - Děkanát HGF