Platnost příspěvku skončila 23. 5. 2019!

Schneider Electric Innovation Summit

Pozvánka na jedinečnou událost, která je součástí globální série konferencí Innovation Summit.

Vážení studenti, srdečně vás zveme na jedinečnou událost, která je součástí globální série konferencí Innovation Summit, a to konkrétně na část určenou pro studenty.

Schneider Electric Innovation Summit se bude konat 23. května 2019 od 09:00 do 11:00 v Kongresovém centru CUBEX v Praze. Ve videopozvánce vás osobně zvou ředitelé Schneider Electric České republiky, Slovenska a Polska

Proč stojí za to se zúčastnit?

•       Na více než 500 m2 vám představíme produkty a řešení integrované v otevřené platformě EcoStruxure.

•       Nabízí se vám příležitost pohovořit si s kolegy z Human Resources o možnostech zaměstnání ve Schneider Electric v České republice a také na mezinárodní úrovni.

•       Máte jedinečnou možnost setkání s představiteli vedení Schneider Electric, kteří vám v rámci přednášek více vysvětlí pohled naší společnosti na aktuální témata:

Jacek Lukaszewski, cluster President Poland, Czech Republic and Slovakia

Téma: The Future is Electric

Martin Kursch, regional IT Director East Europe and Israel

Téma: IT world

Zaregistrujte se ještě dnes, počet míst je omezen!

Vloženo: 18. 5. 2019