Platnost příspěvku skončila 27. 9. 2019!

Konference "Univerzita PRO podnikavost"

26. 9. 2019, 9:30 - 27. 9. 2019
 Centrum podpory inovací, Studentská 6202/17 Ostrava
Konference "Univerzita PRO podnikavost"
Jak podpořit podnikavost u studentů? | Dvoudenní konference plná zkušeností, workshopů a přednášek.

Dvoudenní setkání si klade za cíl podpořit podnikavost u studentů na našich univerzitách formou sdílení zkušeností, znalostí a jedinečného know-how a vzájemného propojení se s těmi, kterým tato oblast není cizí.

Konference Univerzita pro podnikavost je určená pro zástupce univerzit a dalších organizací, které spojuje téma podpory podnikavosti u studentů vysokých škol.

Těšit se můžete na zajímavé přednášky, zkušenosti ze zahraničí, workshopy, panelovou diskuzi či networking se všemi zúčastněnými. Nebude chybět zajímavý doprovodný program. Kapacita akce je 30 osob (max. 2 osoby / 1 organizace), registrace na akci je závazná.

Registrace ZDE

Vloženo: 9. 9. 2019