Platnost příspěvku skončila 16. 10. 2019!

ISIC Tour na VŠB-TUO

16. 10. 2019, 11:00 - 14:00
 VŠB-TUO
Před menzou na vás čeká nejoblíbenější show pro studenty plná dárků – ISIC TOUR 2019 powered by Partners!

Zpestřete si začátek semestru díky road show po českých univerzitách ISIC TOUR 2019 powered by Partners Financial Services, která míří i k vám! Dorazte mezi prvními a řekněte si o balíček plný dárků. Zapojte se online do Velké hry o skůtr nebo některou z dalších 77 cen - například dron, batoh, peněženku, vouchery apod.!

Stačí mít platný průkaz ISIC a stavit se za námi.

Generálním partnerem letošního ročníku je společnost Partners Financial Services. Dále se můžeme těšit na účast Student Agency, Google, WOOX, Case Logic, Tiger Energy Drink, Kotex CZ, Promoteri.eu a Uniqway – ti všichni pro vás připravili vlastní originální program a soutěže o zajímavé ceny!

Dárky do balíčku letos věnovali: Partners Financial Services, Student Agency, Tiger Energy Drink, Kleenex, Alza.cz, ALBI Česká republika, WOOX, RACIO, sro a Case Logic a samozřejmě ISIC.

Přihlaste se na akci již nyní a sdílejte ji se svými přáteli. Nezapomeňte přijít s platným průkazem ISIC! Sledujte příspěvky na našem Facebooku ISICPOINT a Instagramu ISIC_CZE, jak ISIC TOUR probíhá a kam v průběhu října 2019 zavítá! Více také najdete na webu

49.834855N; 18.163104E
Vloženo: 7. 10. 2019