Platnost příspěvku skončila 10. 3. 2020!

KyberSTOČ2020

10. 3. 2020
 Budova B (porubský areál VŠB-TUO)
Už v březnu proběhne další ročník soutěžní přehlídky tvůrčích činností studentů v oblasti automatizace, mechatroniky, kybernetiky a softwarových systémů.

Pátý ročník přehlídky soutěžních prezentací tvůrčí činnosti studentů KyberSTOČ 2020 se uskuteční 10. března 2020 v Ostravě v areálu VŠB-TUO. Cílem soutěže je podpora odborných aktivit studentů středních průmyslových škol v oborech automatizace, mechatroniky, kybernetiky a softwarových systémů, příležitost k rozvoji tvořivosti, získání inspirace, dovedností, zkušeností a užitečných kontaktů, ale i schopnost prezentace.

Soutěžit budou jednotlivci nebo malé kolektivy studentů. Předmětem soutěže budou: řešení problému (výsledek teoretického řešení úkolu nebo problému), návrh technického zařízení, popř. jeho funkční model nebo součást, návrh učební pomůcky či didaktické techniky anebo softwarový systém. Soutěžní přehlídka bude organizována formou prezentací.

Přesný program se přípravuje.

Více informací naleznete na http://kyberstoc.vsb.cz

49.833697N; 18.163544E
Vloženo: 14. 2. 2020
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 600 - Děkanát FMT
Kontaktní osoby:  doc. Ing. Jiří David, Ph.D.
Garantující útvary:  638 - Katedra automatizace a počítačové techniky v průmyslu