Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2020!

Informace Multisport

Pozastavení karet Multisport

Vážení zaměstnanci VŠB-TUO,

z důvodu vyhlášení nouzového stavu byly dočasně pozastaveny všechny karty Multisport. Za nevyužité dny v každém měsíci budou peníze postupně vráceny.

V případě  zájmu se informujte na tel. 597321291 nebo email: karolina.pospisilova.jezkova@vsb.cz.

Co je to VŠB Plus?
VŠB plus je benefitní program, který přináší studentům a zaměstnancům slevy a výhody v oblasti kultury, rekreace, sportu a další. Tyto bonusy mohou být uplatňovány u smluvně zajištěných partnerů prostřednictvím identifikačních průkazů VŠB-TUO a karet ISIC, případně dle konkrétních instrukcí.
Aktuální nabídku slev naleznete na webu zde Chcete být neustále v obraze a informováni o nových nabídkách pro zaměstnance nebo studenty? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru!

Vloženo: 25. 3. 2020
Útvar: 9530 - Personální útvar