Platnost příspěvku skončila 9. 10. 2020!

Výběrové řízení na Stipendium VŠB-TUO

Oddělení mezinárodních vztahů pro vás právě připravuje výběrové řízení na Stipendium VŠB-TUO pro studijní pobyty a praktické stáže v mimoevropských destinacích.

Oddělení mezinárodních vztahů pro vás právě připravuje výběrové řízení na Stipendium VŠB-TUO pro studijní pobyty a praktické stáže, na které bude možné vyjet v letním semestru nového akademického roku 2020/2021. V rámci mobilit, které budou finančně podpořeny Stipendiem VŠB-TUO, máte možnost podívat se i do atraktivních zahraničních destinací, na které se nevztahuje program Erasmus+ jako je např. Japonsko, Malajsie, Mexiko, Peru, Taiwan, Singapur a mnoho dalších.

Mezi studenty, kteří vyjeli v letošním semestru patří i pan Vojtěch Meier, jehož pobyt v Singapuru byl dle jeho slov: „Jednoznačně tím správným krokem k rozšíření si obzorů a poznání kompletně nového prostředí. Hlavní motivací bylo poznat nejvyspělejší zemi na naší planetě a zároveň se porovnat s tamními studenty. Nejzajímavější zkušeností bylo studium v období pandemie a můžu říct, že univerzita byla kompletně na tuto skutečnost připravena, což mě mile překvapilo. Pobyt jednoznačně doporučuji všem odvážným, kteří se nebojí poznávat nové kultury a země.“

Pokud si budete chtít projít i další zkušenosti svých kolegů, pro které měl pobyt neocenitelný přínos, podívejte se do databáze zkušeností ze zahraničních pobytů. V případě, že máte zájem se již přihlásit nebo máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás na adrese mobility@vsb.cz.

Vloženo: 27. 7. 2020
Kategorie:  Stáže a stipendia