Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Studujte na VŠB-TUO

Elektronická přihláška

Studujte na VŠB-TUO a buďte připraveni na technologie zítřka. Staňte se žádanými odborníky v technických, přírodovědných a ekonomických oborech. Otevřou se vám dveře do celého světa.

Proč studovat na VŠB-TUO?

Jsme univerzita pro vzdělávání, pro lidi, pro zdraví, pro život, zkrátka pro budoucnost. Jsme společensky odpovědnou institucí, ať se to týká životního prostředí nebo naší každodenní práce.  

V našem kampusu najdete téměř vše na jednom místě. Skvělá dopravní dostupnost a rušné město na jedné straně, blízkost přírody na straně druhé. 

Budete se vzdělávat v moderním, špičkovými laboratořemi vybaveném prostředí, které stále modernizujeme. Navíc máme i superpočítač

Nabízíme unikátní studijní programy z oblasti techniky, ekonomie a přírodních věd. 

Nebudete pro nás jen další číslo v systému. Na indiviuálním přístupu a práci s každým z vás si zakládáme. 

Vydělávejte si studiem! Nabízíme motivační stipendia pro prváky

Jsme tady pro vás, ať už máte jakýkoliv problém. Máme Poradenské centrum a nabízíme doučování z matematiky, fyziky, chemie i cizích jazyků

Podpoříme vás ve všem, co děláte, ať už sportujete, dobře se učíte, nebo spolupracujete na projektech. 

Na studijní pobyty a odborné stáže můžete vyrazit do celého světa, stačí se přihlásit. 

Už během bakalářského studia získáte praktické znalosti, což potvrzují i zaměstnavatelé. Pomůžeme vám s rozvojem podnikání a podpoříme i váš osobní rozvoj. 

Pestrý studentský život, to prostě musíte zažít! Ať už vyrazíte na akci se zahraničními studenty, nebo půjdete univerzitě fandit na sportovní derby, budete na to ještě dlouho vzpomínat!

V Ostravě to žije! Už dávno není černým městem, Ostrava je zelené studentské město, kde to žije kulturou, sportem i její jedinečnou průmyslovou historií. 

Bakalářské studium

Absolventi bakalářského studijního programu získají kvalitní základ pro uplatnění v praxi nebo pro navazující magisterské studium.

Navazující magisterské studium

Absolventi magisterského studia mají všechny potřebné znalosti a dovednosti pro uplatnění v praxi, případně pro další vzdělání.

Doktorské studium

Absolventi doktorského studia jsou perfektně připraveni zvládat nejnáročnější úkoly aplikované vědy i praxe.

Další vzdělávání

Nabízíme vzdělávací programy a kurzy pro profesní růst i vlastní obohacení.

Přijímací řízení

Elektronická přihláška