Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Studujte na VŠB-TUO a buďte připraveni na technologie zítřka. Staňte se žádanými odborníky v technických, přírodovědných a ekonomických oborech. Otevřou se vám dveře do celého světa.

Proč studovat na VŠB-TUO?

1)

Nabízíme studijní programy, které jinde nenajdete a reagujeme tak na poptávku trhu práce.

2)

Náš kampus patří k největším v ČR a najdete v něm téměř vše - koleje, bufety, restaurace, bary, sportoviště i studentské kluby. Skvělá dopravní dostupnost a rušné město na jedné, blízkost přírody na druhé straně.

3)

Klademe důraz na praktické znalosti, které získáte už během bakalářského studia, a které skutečně využijete!

4)

Podporujeme talentované studenty – spolupráce na projektech, podíl na výzkumu, rozšířená výuka zájmových předmětů. Navíc můžete získat prospěchová stipendia.

5)

Studijní pobyty a odborné stáže můžete využít už ve druhém ročníku studia. Zdokonalíte si cizí jazyk, získáte nové zkušenosti. A nabídka je opravdu široká: Španělsko, Německo, Rakousko, Kanada, Jižní Amerika, Japonsko, Singapur a mnoho dalších.

6)

Vy máte nápady, my máme řešení! Poskytneme vám poradenství a pomoc s rozjezdem vlastního podnikání, projektu, start-upu. A můžeme vás v tom i finančně podpořit.

7)

Studium v angličtině? Bez problémů. Téměř polovinu studijních programů vyučujeme plně v anglickém jazyce.

Bakalářské studium

Absolventi bakalářského studijního programu získají kvalitní základ pro uplatnění v praxi nebo pro navazující magisterské studium.

Navazující magisterské studium

Absolventi magisterského studia mají všechny potřebné znalosti a dovednosti pro uplatnění v praxi, případně pro další vzdělání.

Doktorské studium

Absolventi doktorského studia jsou perfektně připraveni zvládat nejnáročnější úkoly aplikované vědy i praxe.

Další vzdělávání

Nabízíme vzdělávací programy a kurzy pro profesní růst i vlastní obohacení.

Přijímací řízení

Elektronická přihláška