Platnost příspěvku skončila 15. 7. 2021!

Zapoj se do Vysokoškolského sportovního klubu a získej sportovní stipendium!

Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TUO (VSK) opět nabírá nové talenty! Zveme všechny studenty VŠB – TUO, aby reprezentovali naši univerzitu v oblasti sportu.

VSK je pro hráče všech výkonnostních úrovní a máme na výběr z těchto sportů: Futsal, Basketbal, Veslování, Frisbee, Volejbal, Stolní tenis, Horolezectví, Karate, Tenis, Badminton, Kulturistika a Rekreační sport!

• Stačí přijít na trénink příslušného sportovního oddílu!
  • Nejlepší sportovci dosáhnou na sportovní stipendia!
  • Na tréninku se domluvíte s přítomným trenérem na zařazení hráče do konkrétních tréninkových jednotek (v závislosti na herních a pohybových dovednostech)!
  • Na první trénink stačí sportovní obuv do haly (sálovky), tričko, kraťasy a láhev s pitím!

V případě nejasností, nebo jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na tajemníka klubu Mgr. Jiřího Žídka +420 597 323 756 nebo jiri.zidek@vsb.cz!

Vloženo: 15. 7. 2019
Útvar: 713 - Institut tělesné výchovy a sportu