Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Studijní program Informační a komunikační technologie

Informace pro uchazeče

Cílem studia ve dvouletém magisterském studijním programu Informatika a komunikační technika je vychovat inženýra s velmi dobrým teoretickým základem, který je doplněn praktickými znalostmi a dovednostmi ve zvolené oblasti. Absolvent je schopen samostatně řešit i náročné problémy; je schopen sledovat a hodnotit vývoj ve své oblasti a aplikovat jeho výsledky; nachází rovněž uplatnění v oblasti vědy a výzkumu. Magisterský studijní program Informační a komunikační technologie zahrnuje následující studijní obory: Výpočetní matematika, Telekomunikační technika, Informatika a výpočetní technika, Mobilní technologie, Informační a komunikační bezpečnost.
Detailní informace
Fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky
Typ studia navazující magisterské
Jazyk výuky čeština
angličtina
Kód N2647
Název česky Informační a komunikační technologie
Název anglicky Information and Communication Technology
Standardní délka studia 2 roky
Garantující katedra Katedra informatiky
Garant prof. RNDr. Václav Snášel, CSc.
Klíčová slova telekomunikační technika
informační a komunikační bezpečnost
výpočetní matematika
mobilní technologie
informatika a výpočetní technika
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.