Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Prohlídky kampusu VŠB-TUO

Nestihli jste Dny otevřených dveří VŠB-TUO, ale rádi byste se o studiu i místu, kde budete studovat, dozvěděli více? Pak si nenechte ujít naše prohlídky. Ty se budou konat 16. února a 16. března 2023 od 15:00.

Připravujeme pro vás přednášku o studiu a studentském životě na VŠB-TUO, následovat bude procházka po kampusu – zavedeme vás do laboratoří a pracovišť, kam se jen tak nedostanete.

K termínům je nutné se registrovat:

Registrace

Jedná se o akci pro uchazeče o studium! Nejedná se o další Dny otevřených dveří, prohlídky proběhnou pouze v porubském kampusu, ne na detašovaných fakultách! 

Dny otevřených dveří
Dny otevřených dveří pro doktorský stupeň studia.

Den otevřených dveří pro doktorský stupeň studia:

Stále toho nevíte dost a baví vás věda? Pokračujte s námi v dalším studiu. VŠB-TUO má širokou nabídku studijních programů v doktorském stupni studia, přesvědčit se můžete na speciálním Dni otevřených dveří, který se koná ve středu 8. března

Těšit se můžete na prezentace studijních programů i naše dvě výzkumná centra, IT4Innovations národní superpočítačové centrum a Centrum energetických a environmentálních technologií. Součástí Dne otevřených dveří pro doktorský stupeň studia bude také PhD Akademie, podpůrné pracoviště pro studenty doktorského studia naší univerzity. To si klade za cíl být „pomocnou rukou“ pro naše doktorandy.

Dny otevřených dveří pro bakalářský a navazující magisterský stupeň studia

V pátek 27. a v sobotu 28. ledna 2023 se konaly Dny otevřených dveří na VŠB-TUO. Zájemcům o studium se představily všechny naše fakulty, seznámili se s technickými, ekonomickými a přírodovědnými studijními programy i studentským životem na největší univerzitě v Moravskoslezském kraji.

Zajímá vás, jak to u nás vypadalo? Podívejte se na fotogalerii a video. Děkujeme za účast a věříme, že vás studium u nás zaujalo a podáte si přihlášku. Uzávěrka 1. kola přijímacího řízení je 31. března.

Fotogalerie

Jste pro studium na VŠB-TUO rozhodnuti už teď? Podívejte se na naši nabídku studijních programů.

Chcete, aby vám nic neuniklo? Sledujte nás na sociálních sítích: