Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Prohlídky kampusu VŠB-TUO

Nestihli jste Dny otevřených dveří VŠB-TUO, ale rádi byste se o studiu i místu, kde budete studovat, dozvěděli více? Pak si nenechte ujít naši prohlídku kampusu. Ta proběhne ve čtvrtek 8. června 2023 od 15 hodin. Těšit se můžete na přednášku o studiu a studentském životě na VŠB-TUO, následovat bude procházka po kampusu do laboratoří a pracovišť, kam se jen tak nedostanete. 

Jedná se o akci pro uchazeče o studium! Nejedná se o další Dny otevřených dveří, prohlídky proběhnou pouze v porubském kampusu, ne na detašovaných fakultách! 

Registrace

Dny otevřených dveří
Dny otevřených dveří pro doktorský stupeň studia.

Den otevřených dveří pro doktorský stupeň studia:

V roce 2023 jsme poprvé zorganizovali Den otevřených dveří pro doktorský stupeň studia. Ten byl určen všem studentům VŠB-TUO i dalších univerzit, kteří uvažují o vědecké kariéře. Jak to na akci vypadalo? Podívejte se na fotografie. 

Fotogalerie

VŠB-TUO nabízí desítky doktorských studijních programů, na univerzitě navíc funguje PhD Akademie, podpůrné pracoviště pro naše studenty, které nabízí spoustu zajímavých vzdělávacích kurzů. 

Dny otevřených dveří pro bakalářský a navazující magisterský stupeň studia

V pátek 27. a v sobotu 28. ledna 2023 se konaly Dny otevřených dveří na VŠB-TUO. Zájemcům o studium se představily všechny naše fakulty, seznámili se s technickými, ekonomickými a přírodovědnými studijními programy i studentským životem na největší univerzitě v Moravskoslezském kraji.

Zajímá vás, jak to u nás vypadalo? Podívejte se na fotogalerii a video. Děkujeme za účast a věříme, že vás studium u nás zaujalo a podáte si přihlášku. Uzávěrka 1. kola přijímacího řízení je 31. března.

Fotogalerie

Jste pro studium na VŠB-TUO rozhodnuti už teď? Podívejte se na naši nabídku studijních programů.

Chcete, aby vám nic neuniklo? Sledujte nás na sociálních sítích: