Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Dny otevřených dveří

Prohlídky kampusu VŠB-TUO

Nestihli jste Dny otevřených dveří VŠB-TUO, ale rádi byste se o studiu i místu, kde budete studovat, dozvěděli více? Pak si nenechte ujít prohlídky kampusu. Zájemci o studium se dozvědí více o VŠB-TUO: připravujeme přednášku o studiu a studentském životě, následovat bude procházka kampusem. Zavedeme vás do laboratoří a pracovišť, kam se jen tak nedostanete.

K prohlídce je nutné se registrovat zde.

Dny otevřených dveří pro bakalářský a navazující magisterský stupeň studia

V pátek 26. a v sobotu 27. ledna 2024 se konaly Dny otevřených dveří na VŠB-TUO.

Děkujeme za návštěvu!

Zájemcům o studium se představily všechny naše fakulty, seznámili se s technickými, ekonomickými a přírodovědnými studijními programy i studentským životem na největší univerzitě v Moravskoslezském kraji. Veškeré informace o studiu najdete na webu v záložce Uchazeč

Studovat techniku má smysl! Přihlášky ke studiu přijímáme od začátku listopadu (záleží ale na konkrétní fakultě, kde se budete hlásit) do 31. března. 

Studijní programyElektronická přihláška

DOD_foto_2023_naweb.png
Gaudeamus_doplnujici_obrazek_2023.png

Veletrhy pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS

Na podzim a v zimě se každoročně koná Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus.Děkujeme všem, kteří nás na našem stánku v Bratislavě, Brně, Košicích a Praze navštívili. Uvidíme se zase na podzim a v zimě! 

Jste pro studium na VŠB-TUO rozhodnuti už teď? Podívejte se na naši nabídku studijních programů.

Chcete, aby vám nic neuniklo? Sledujte nás na sociálních sítích: