Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Studijní program Ekonomika a management

Informace pro uchazeče

Na programu Ekonomika a management vás naučíme, jak dokumentovat systémy managementu se zaměřením na management kvality, jak si poradit se aktuálními vlivy na řízení podniků, jaké jsou trendy v podnikání, jaké jsou modely správy společností, jak se zapojit do dodavatelského řetězce a jak zavádět inovace. Dozvíte se také, jak aplikovat principy strategického managementu, jak zvládat personální procesy, jak se vyrovnat s krizovými situacemi v organizacích, jak aplikovat etiku v reálné praxi, jak řídit vlastní kariéru, jak řídit ekonomický systém podnikatelského subjektu či jak zvládat trendy v managementu. Zjistíte také, jak na sebe vzájemně působí právo a ekonomika, jak vykonávat odborné činnosti v obou oblastech s cílem zajistit jejich maximální efektivitu, zorientujete se ve spleti českých a evropských právních předpisů v rámci jednotlivých právních odvětví a naučíte se získané znalosti a dovednosti aplikovat v praxi.
Detailní informace
Fakulta Ekonomická fakulta
Typ studia navazující magisterské
Jazyk výuky čeština
Kód N0413A050014
Název česky Ekonomika a management
Název anglicky Economics and Management
Standardní délka studia 2 roky
Garantující katedra Katedra managementu
Garant doc. Ing. Petra Horváthová, Ph.D.
Klíčová slova podnikání
ekonomika
organizace
management
právo
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.