Platnost příspěvku skončila 15. 5. 2019!

Cena Bezpečnostní rady státu pro rok 2018

Disertační práce Ing. Petra Novotného, Ph.D., získala Cenu Bezpečnostní rady státu za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky České republiky pro rok 2018.

Cena Bezpečnostní rady státu se uděluje každoročně za významná díla v oblasti bezpečnostní a obranné politiky České republiky nebo za aktivní činnost v bezpečnostní komunitě a také za celoživotní prospěšnou práci v oblasti bezpečnostní a obranné politiky České republiky a její osvěty. Uděluje se jednotlivcům a kolektivům v hlavní a studentské kategorii. Cenu Bezpečnostní rady státu ve studentské kategorii za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky České republiky pro rok 2018 získala disertační práce Ing. Petra Novotného, Ph.D. Tato disertační práce s názvem „Určování regionálních subjektů a prvků kritické infrastruktury“ byla zpracována na Fakultě bezpečnostního inženýrství Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava pod odborným vedením doc. Ing. Davida Řeháka, Ph.D., z Katedry ochrany obyvatelstva. Slavnostní předání ceny proběhne dne 23. května 2018 od 14 hodin na Úřadu vlády České republiky.

Vloženo: 15. 5. 2018
Útvar: 050 - Katedra ochrany obyvatelstva