Platnost příspěvku skončila 29. 1. 2019!

Letní škola v Poznani

Letní škola na téma "Contest Liveable Places and Spaces of Tomorrow" od 26. - 29. srpna 2019 v Poznani.

VASAB (Vision and Strategies around the Baltic Sea) vyhlašuje soutěž "Liveable Places and Spaces of Tomorrow". Tato organizace sdružuje mladé profesionály a poskytuje jim příležitost  vyjádřit svá očekávání a vize pro oblast Baltského moře.

Pokud máte zájem hledat způsoby, jak v budoucnu zlepšit život v oblasti Baltského moře a máte představu o tom, jak bychom mohli žít v roce 2050, měli byste spojit své síly s jinými mladými talentovanými lidmi, abyste svou vizi rozvíjeli.

Mladí profesionálové a studenti jsou vyzváni, aby se přihlásili do soutěže a připojili se k čtyřdenní letní škole v polské Poznani od 26. do 29. srpna 2019.

Bližší informace:

Vloženo: 16. 1. 2019