Platnost příspěvku skončila 20. 7. 2020!

Grantové výzvy pro krátkodobé česko-bavorské akademické projekty

Mimořádné grantové výzvy pro krátkodobé česko-bavorské akademické projekty v době krize

Česko-bavorská vysokoškolská agentura BTHA, se rozhodla vypsat dva mimořádné grantové programy pro vědce a pedagogy bavorských univerzit a vysokých škol ke spolupráci s kolegy na vysokých školách a výzkumných institucích v České republice. Bavorské vysoké školy tak mohou žádat o prostředky pro krátkodobé nebo právě začínající česko-bavorské projekty zaměřené na:

o    pandemii onemocnění covid-19 a její následky pro vědu a společnost

o    digitální formáty ve vědě a výuce

Obě mimořádné grantové výzvy jsou otevřené projektům ze všech vědních oborů. Vyzvu a formulář žádosti naleznete na stránkách BTHA  českojazyčné rubrice „Granty“, podstránka „Akademické projekty“.

Žádosti můžete podávat průběžně do 20. července 2020 (až do vyčerpání prostředků).

Výše podpory se pohybuje mezi 1.000 a 10.000 Eur.

Vloženo: 28. 5. 2020
Kategorie:  Stáže a stipendia