Platnost příspěvku skončila 7. 12. 2021!

Mikuláš pro zahraniční studenty

V pátek 4. prosince připravilo Oddělení mezinárodních vztahů pro zahraniční studenty mikulášské překvapení.

V průběhu dopoledne si studenti mohli přijít pro malou nadílku od Mikuláše do nově vybudované Relax Zóny v budově C. Studenti se dozvěděli něco o tom, jak se slaví Mikuláš v České republice a poté sdíleli, jestli a jak se slaví Mikuláš v jejich zemi. Každý z nich napsal také krátký vzkaz o tom, jak slaví Vánoce a co si přejí do nového roku. Pokud budete procházet budovou C, zastavte se a přečtěte si milé i vtipné vzkazy našich zahraničních studentů. Velká většina příchozích potvrdila, že z důvodu komplikovaného cestování teď nepojedou do svých zemí, ale zůstanou i přes Vánoce v Ostravě a svátky oslaví společně. Ze vzkazů i z osobního setkání bylo očividné, že studenti litovali, že se nemohli účastnit výuky v tomto semestru prezenčně a mít tak možnost poznat univerzitu lépe. Snad bude nadcházející semestr k zahraničním výjezdům příznivější.

Vloženo: 7. 12. 2020