Platnost příspěvku skončila 1. 6. 2021!

Ostrava si připomíná rok od tragické střelby ve FNO, květinu byl k památníku položit i rektor VŠB-TUO

Fakultní nemocnice Ostrava, Statutární město Ostrava i jeho obyvatelé si dnes připomínají smutné výročí - od střelby v nemocnici uběhl jeden rok.

Fakultní nemocnice Ostrava, jeden z našich nejvýznamnějších vědecko-výzkumných partnerů, Statutární město Ostrava i jeho obyvatelé si dnes připomínají smutné výročí – právě dnes uplynul jeden rok od tragické střelby v čekárně traumatologie FNO. Útok si vyžádal 7 obětí.

VŠB – Technická univerzita vyjádřila soustrast pozůstalým a založila transparentní účet, na který studenti a zaměstnanci univerzity poslali necelých 451 000 korun. Ty putovaly na pomoc pozůstalým a jejich rodinám. Ještě jednou děkujeme.

Rektor VŠB-TUO, prof. RNDr. Václav Snášel, CSc. byl dnes položit květinu k památníku stojícím před Fakultní nemocnicí Ostrava, který vytvořil Lukáš Dvorský.

Vloženo: 10. 12. 2020