Platnost příspěvku skončila 11. 8. 2021!

Kontrola studia pro končící ročníky

Informace o kontrole studia pro studenty 4. ročníku bakalářského studia a 2. ročníku magisterského navazujícího studia.

Kontrola studia pro 4. ročník bakalářského studia a pro 2. ročník magisterského navazujícího studia je stanovena na 11. 8. 2021.  Termín odevzdání kvalifikační práce 6. 8. 2021.

Kontrola studia bude provedena elektronicky v IS EDISON

Student je povinen:

• zkontrolovat, zda všechny vykonané zkoušky a zápočty jsou zaznamenány v IS EDISON včetně nahrané závěrečné práce (v opačném případě je nutno kontaktovat příslušného pedagoga)
  • verifikovat kontrolu studia do data určeného studijním oddělením fakulty

Studentům, kteří při kontrole studia nevyhoví , bude zasláno  rozhodnutí o ukončení studia, proti kterému se mohou odvolat  a to z důvodů:

• opakování ročníku (žádost se nepodává systém automaticky nabídne opakování)
  • opakování ročníku +třetí zapsání dvou předmětů ( nutno podat odvolání a žádost)
  • třetí zapsání dvou předmětů (nutno podat odvolání a žádost)

Pozor: čtvrté zapsání není!!!!

Studenti se odvolají proti rozhodnutí děkana (30 dnů od převzetí) doloží na studijní oddělení v měsíci srpnu výše uvedené žádosti poštou nebo osobně-nikoliv e-mailem!!!!

Vloženo: 30. 6. 2021
Kategorie:  Informace pro studenty