Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 11. 10. 2022!

Charitativní běh Technika RUN má své vítěze!

V úterý 5. října proběhl po roční pauze, zaviněnou pandemií Covidu, opět Technika RUN.

Běh je určen především pro zaměstnance a studenty naší univerzity a letošního závodu se zúčastnilo celkem 129 běžců. Letos běžcům počasí vyloženě přálo a v 16 hodin odstartoval hlavní závod na 5 a 10 km.

Nejlépe si na 10 kilometrové trati vedla z žen Magdaléna Drastichová, která vyhrála s luxusním náskokem téměř čtyř minut na druhou v pořadí Libuši Horáčkovou. V kategorii mužů na stejné trati vyhrál Adam Říha rovněž s pohodovým minutovým náskokem na druhého v pořadí Marka Škapu.

Na poloviční trati kralovala v kategorii žen trošku překvapivě Kateřina Vodičková, která se věnuje fitness cvičení. V kategorii mužů vyhrál v solidním čase 18:08 Martin Růčka.

Nejúspěšnějším týmem byl tým CPP ve složení Pobořil, Gálíková, Vozníková, Cihlářová.