Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 17. 4. 2023!

Effective Science Communication

 17. 4. 2023, 14:00 - 15:30
 Business centrum, PI332
 25
Effective Science Communication
Seminář předního světového odborníka na komunikaci vědy Sama Illingwortha z Edinburgh Napier University.

Na tomto semináři se Dr. Sam Illingworth z Edinburgh Napier University bude zabývat tím, co to znamená efektivně komunikovat vědu a jak rozvíjet své sdělení tak, aby bylo vhodné pro všechny posluchače, a to poutavým a účinným způsobem.

Sam Illingworth má zkušenosti s rozvíjením vlivu na širokou škálu zúčastněných stran, od tvůrců politik až po komunitní skupiny. Je autorem více než 75 odborných publikací, jeho h-index činí 18. Je také oceňovaným básníkem a herním designérem. Jeho práce vyvolala značný ohlas v místních, národních i mezinárodních médiích. Vystupoval například v BBC i NPR a o jeho práci informovaly časopisy Scientific American, Buzzfeed nebo Times Higher Education. Mimo výzkum vedl několik úspěšných workshopů psaní a psal také pro rozhlas a divadlo. Několik jeho divadelních děl bylo uvedeno ve Velké Británii, včetně Royal Shakespeare Company, a svou poezii prezentoval na řadě míst včetně Edinburgh Festival Fringe a hudebního festivalu Green Man.

Cílová skupina: akademičtí pracovníci, výzkumní pracovníci vč. začínajících výzkumných pracovníků, pracovníci zapojení do podpory mezinárodní spolupráce z VŠB-TUO.

Jazyk: angličtina.

Registrovat se můžete zde.

Vloženo: 30. 3. 2023
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie
Kontaktní osoby:  Bc. Kateřina Angus
Zpět