Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, patříme mezi tři nejlépe hodnocené vysoké školy ze strany zaměstnavatelů.

Studijní obor Nanotechnologie

Informace pro uchazeče

Studijní program je založen na studiu předmětů, které prohlubují znalosti z oblasti přípravy, charakterizace a funkčních vlastností nanomateriálů. Student se hlásí na jedno z vypsaných témat odbornými školiteli. V průběhu studia musí student absolvovat zkoušku z 5 odborných předmětů a jednoho cizího jazyky. Výběr předmětů schvaluje školitel a zpravidla souvisící s tématem disertační práce. Studijní část je zakončena státní závěrečnou zkouškou ze tří volitelných předmětů a obhajoby tezí disertační práce. Vedle výsledků studia jsou hodnoceny také publikační aktivity, podíl na řešení výzkumných úkolů nebo spolupráci s průmyslovou a aplikační sférou a pedagogická činnost. Studenti se mohou zapojit do studentské grantové soutěže, kde mohou získat další stipendium.
Detailní informace
Fakulta Univerzitní studijní programy
Studijní program Nanotechnologie
Typ studia doktorské
Jazyk výuky čeština
angličtina
Kód oboru 3942V001
Název oboru česky Nanotechnologie
Název oboru anglicky Nanotechnology
Standardní délka studia 4 roky
Garantující katedra Centrum nanotechnologií
Garant prof. Ing. Jaromír Pištora, CSc.
Klíčová slova Chemie
Nanotechnologie
Fyzika
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.