Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Studijní program Energetika

Informace pro uchazeče

Studium v tříletém bakalářském studijním programu Energetika se cíleně již od prvního ročníku zaměřuje konkrétně na oblast energetiky. Studium je zaměřeno na systematickou výchovu odborníků v oblasti energetiky, a to zejména odborníků pro provoz energetických zařízení od výroby energií až po hospodárné užití energií.
Program připravuje bakaláře jako vysokoškolsky vzdělaného provozního technika a řídicího pracovníka pro všechny oblasti energetiky se základem znalostí příslušné teorie a s praktickými dovednostmi.
Program obsahuje jeden studijní obor Energetika 21. století.
Absolvent má možnost pokračovat v návazném studiu energetických oborů nebo jiných příbuzných oborů v magisterském studijním programu.
V současné době je program otevřen pouze pro KOMBINOVANOU formu studia.
Detailní informace
Fakulta Fakulta strojní
Typ studia bakalářské
Jazyk výuky čeština
angličtina
Kód B3907
Název česky Energetika
Název anglicky Energetics
Standardní délka studia 3 roky
Garantující katedra Katedra energetiky
Garant doc. Ing. Mojmír Vrtek, Ph.D.
Klíčová slova energetika
energetické stroje a zařízení
zdroje energie
hospodaření s energiemi
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.