Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2012!

Studentské aktivity ve fotografiích

Od pondělí 2. května 2011 je v Galerii VŠB-TU Ostrava v Ostravě- Porubě zpřístupněna výstava „Studenti a jejich aktivity v roce 2010“. Představuje fotografie z nejvýznamnějších studentských akcí, které jsou na univerzitě pravidelně pořádány. Výstavu pořádá Stavovská Unie Studentů společně se Studentskou komorou Akademického senátu VŠB-TU Ostrava.

Nejznámější z pořádaných akcí je bezesporu Majáles, ale představeny budou i fotografie z Gaudeamů, Kolejálesů, setkání studentů s vedením univerzity a z plesů. Lze zde spatřit i záběry z vyhlášení výsledků Báňské ligy, z doplňovacích voleb a z nejrůznějších zasedání či sportovních aktivit, výletů se zahraničními studenty a také z konferencí a seminářů či dotazníkového šetření. „Tato výstava je malým předvojem pravého studentského svátku, kterým je právě Majáles. V letošním roce tento svátek připadne na středu 4. května 2011", říká Kateřina Polínková, předsedkyně Studentské komory Akademického senátu VŠB-TUO.

Na výstavě jsou k vidění fotografie ze všech výše jmenovaných akcí od roku 2003 do současnosti. Fotogalerie je doplněna stručnými texty a popisky a tak se studenti i návštěvníci výstavy dozví o aktivitách studentů celou řadu podrobností.

Výstava, která představuje studentský život, je v Galerii VŠB-TUO v Ostravě-Porubě zpřístupněna zdarma až do 31. května 2011.

Vloženo: 2. 5. 2011
Kategorie:  Tiskové zprávy
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět