Platnost příspěvku skončila 20. 1. 2012!

Veřejná soutěž pro mladé vědecké pracovníky do 35 let o udělení ocenění "Česká naděje 2011 - Scopus Awards"

Cílem soutěže je podpořit tvůrčí aktivity mladých vědeckých pracovníků a ocenit jejich vynikající výsledky s významným přínosem v oblasti vědy a výzkumu s národním i mezinárodním dosahem.

Ocenění uděluje vydavatelství Elsevier BV spolu se Suweco CZ  pro pět nejlepších výsledků z následujících oborů dohromady :

Společenské vědy (A)

Fyzika a matematika (B), Chemie (C)

Vědy o zemi (D)

Biovědy (E), Lékařské vědy (F)

Zemědělství (G)

Informatika (I), Průmysl (J)

(členěno podle číselníku skupin oborů CEP & CEZ & RIV)

Ocenění se uděluje fyzické osobě – autorovi výsledku, je spojeno s finanční odměnou, a to následovně:

1. cena – 4 000,- EUR

2. cena – 3 000,- EUR

3. cena – 2 000,- EUR

4. cena – 1 000,- EUR

5. cena – 1 000,- EUR

Navrhovatelem, který předkládá návrhy na ocenění, může být:

a) univerzita, vysoká škola, akademická instituce, veřejná výzkumná instituce, nebo

b) student, doktorand nebo pracovník akademické instituce.

Návrhy na ocenění v případě výše uvedeného bodu a) zasílejte do 16.1.2012 na adresu: Ing. Marie Sládková, útvar 9320, rektorát VŠB-TUO.

Více informací naleznete v příloze.

Vloženo: 21. 12. 2011
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie