Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2013!

Soutěž o nejlepší podnikatelskou myšlenku roku 2012

Pro zájemce, kteří mají podnikavého ducha a mají rádi výzvy, je určena Soutěž o nejlepší podnikatelskou myšlenku roku 2012. Soutěžpřipravuje Podnikatelský inkubátor VŠB-TUO a Vědecko-technologický park Ostrava a.s.

Své nápady mohou zájemci zasílatv určeném formuláři (ke stáhnutí na http://pi.cpit.vsb.cz/ v záložce Soutěž) do 30. 4. 2012 na adresu monika.prochazkova@vsb.cz.
K vyhlášení vítězů regionálního kola dojde v květnu 2012.
Nejlepší záměry budou nominovány do celostátního kola.
Soutěž je určena pro VŠ studenty z celé České republiky starší 18 let. Do soutěže jsou přijímány soutěžní formuláře, které obsahují inovační potenciál nejlépe technické nebo technologické povahy.
Hrajeme o zajímavé ceny, mezi které patří 6 měsíců inkubace myšlenky v IDEA Inkubátoru VTPO nebo v Podnikatelském inkubátoru VŠB-TU Ostrava (dle vlastního výběru), daňové nebo právní služby a interní školení na rozvoj soft skills společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s. r. o. a řada dalších cen od našich sponzorů.
Záměrem soutěže je podchytit zájem kreativních studentů, kteří jsou nositeli zajímavých inovačních nápadů a podpořit je v komerčním uplatnění svých myšlenek na trhu.

Kontakt:
Útvar Komercionalizace výsledků vědy a výzkumu VŠB-TU Ostrava