Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2014!

Budoucnost univerzity zachycena objektivem fotoaparátu

V úterý 30. dubna 2013 zahajuje v galerii Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava výstava fotografií studentů i zaměstnanců školy. Představuje práce, které vznikly ze studentské soutěže na téma „Jak vidíte budoucnost naší univerzity?

Studentská komora AS VŠB-TUO vyhlásila v měsíci březnu fotografickou soutěž nejen pro studenty, ale tentokrát i pro zaměstnance VŠB-TUO s názvem „Jak vidíte budoucnost naší univerzity"?

„Loňský ročník byl zaměřen na to jak je vnímána naše alma mater a jaké stopy zanechala v Ostravě. Ten letošní chce nabídnout možnost vyjádřit, jak vidíme naší školu nejen dnes, ale jaká bude zítra a dál v budoucnosti. Možnost uvolnit uzdu fantazii, jsme se letos rozhodli dát nejen studentům, ale i zaměstnancům a vystavit jejich fotografie vedle sebe", říká předsedkyně Studentské Komory Akademického senátu VŠB-TUO Jana Nowaková.

.

Na vernisáži výstavy 30. dubna 2013 v 10:00 hodin proběhne vyhodnocení soutěže a předání výher. Jednou z možných cen je i použití vybraných fotografií na webu školy, jelikož jedním z partnerů soutěže je i redakční rada webu univerzity. Autory oceněných fotografií jistě umístění jejich díla na webových stránkách univerzity potěší a povzbudí do další tvořivé práce.

Výstava fotografií je k vidění až do 30. května 2013. Vstup do galerie je zdarma.

Vloženo: 29. 4. 2013