Platnost příspěvku skončila 17. 5. 2014!

Veřejná soutěž ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo dne 3.3.2014 veřejnou soutěž ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích v rámci programů LO - Národní program udržitelnosti I. Uzávěrka přijímání návrhů projektů je 15.5.2014, předpokládaná doba zahájení řešení projektů (poskytování podpory) je od 1.1.2015.

Z programu NPU I bude podporován rozvoj a udržitelnost projektů nových evropských center excelence, regionálních a dalších typů výzkumných center vybudovaných v ČR v letech 2007-2015 za finanční spoluúčasti Evropského fondu pro regionální rozvoj, jejichž hlavní činností, pro kterou byla tato Centra zřízena, je  činnost v oblasti výzkumu a vývoje.

Vloženo: 5. 3. 2014
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie