Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 9. 1. 2015!

IPN Metodika zve na první konferenci projektu

IPN Metodika zve na první konferenci projektu
Nový rok zahájíme v IPN Metodika první mezinárodní konferencí, která se uskuteční 7. 1. 2015 v Pardubicích. Rádi bychom na ni pozvali především zástupce výzkumných organizací a poskytovatelů veřejné podpory, ale také zájemce z řad širší odborné veřejnosti – zkrátka všechny ty, jichž se týkají plánované výstupy projektu a problematika hodnocení a financování VaVaI obecně.

Hlavním bodem konference bude vystoupení zástupců britské společnosti Technopolis a dalších organizací z řad subdodavatelů veřejné zakázky, kteří zde představí návrh metodiky institucionálního hodnocení pro Českou republiku. První draft metodiky, který Technopolis vypracoval v říjnu 2014, dostali posléze k připomínkám výzkumné organizace a poskytovatelé institucionální podpory. V rámci veřejné konzultace, která probíhala v listopadu 2014, poskytli k první dílčí zprávě své komentáře a náměty. Lednová konference bude příležitostí tuto zpětnou vazbu projednat a probrat zásadní připomínky k návrhu metodiky.

 

Více informací a registrační formulář najdete na http://metodika.reformy-msmt.cz/konference-pardubice-2015. Hlásit se můžete do 2. 1. 2015.

Vloženo: 11. 12. 2014
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět