Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 7. 2015!

Oznámení o plánovaném vyhlášení veřejných soutěžích programu DELTA, EPSILON a GAMA, podprogram 2

Oznámení o plánovaném vyhlášení veřejných soutěžích programu DELTA, EPSILON a GAMA, podprogram 2

Technologická agentura ČR (dále poskytovatel) tímto informuje, že 2. veřejná soutěž Programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA bude vyhlášena dne 13. července 2015.

2. veřejná soutěž programu DELTA bude zaměřená na spolupráci se zahraničními partnery, kteří mají sídlo v čínských lokalitách Ťiang-su (Jiangsu), Če-ťiang (Zhejiang), S'-čchuan (Sichuan) a na Tchaj‑wanu (Taiwan).

Více informací k vyhlašované 2. veřejné soutěži programu DELTA, jakož i k soutěžní lhůtě a podmínkám veřejné soutěže, bude uvedeno v Zadávací dokumentaci, která bude zveřejněna v den vyhlášení. Struktura elektronického návrhu projektu se nebude příliš lišit od verze 1. veřejné soutěže.

Dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY č. 936 ze dne 20. prosince 2012 k návrhu opatření vlády České republiky pro zlepšení podmínek rozvoje hospodářství, podporu podnikání a zaměstnanosti byl poskytovatelem vypracován program EPSILON, který byl následně schválen USNESENÍM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY č. 987 ze dne 18. prosince 2013 k Programu na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje EPSILON. Program byl schválen včetně plánovaného rozpočtu a každoročního vyhlášení veřejné soutěže od roku 2014.

Vzhledem k současnému rozpočtu poskytovatele a z důvodu nenavýšení finančních prostředků určených ze státního rozpočtu na aplikovaný výzkum však není v tomto roce možné vyhlásit 2. veřejnou soutěž programu EPSILON.

O plánovaném vyhlášení 2. veřejné soutěže programu EPSILON bude poskytovatel včas informovat na svých webových stránkách www.tacr.cz. S největší pravděpodobností k tomuto vyhlášení dojde až v 1. polovině roku 2016.

Z důvodu nedostatku finančních prostředků v rozpočtu poskytovatele prozatím stále není možné vyhlásit ani 1. veřejnou soutěž programu GAMA, podprogram 2. O termínu vyhlášení bude poskytovatel uchazeče včas informovat na svých webových stránkách www.tacr.cz

Vloženo: 16. 6. 2015
Kategorie:  Vyhlášené veřejné soutěže, veřejné zakázky
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět