Platnost příspěvku skončila 20. 9. 2015!

Šance pro mladé vědecké talenty

Upozorňujeme na konání mezinárodní soutěže Falling Walls Labs určené pro studenty, mladé vědce, zaměstnance nebo podnikatele do 35 let. Bude se konat 17. září 2015 v prostorách Goethe-Institutu v Praze, Masarykovo nábřeží 32. Akci pořádají Informační centrum DAAD Praha a Goethe-Institut v Praze.

Mezinárodní soutěž Falling Walls Labs se i v roce 2015 koná v mnoha zemích po celém světě a vyzývá k účasti studenty, mladé vědecké pracovníky, zaměstnance i podnikatele do 35 let. Přihlaste se a představte svůj nápad, výzkumný projekt nebo model v libovolném oboru.

Do soutěže Falling Walls Lab 2015 konané dne 17.09.2015 v Praze se mohou přihlásit studenti, mladí vědci, zaměstnanci i podnikatelé. Jejich úkolem je představit během 3 minut svůj originální nápad, výzkumný projekt či model.

Do finále Falling Walls Lab v Berlíně se kvalifikuje celkem 100 účastníků základních kol soutěže. Každý z finalistů dostane příležitost během 3 minut představit svůj nápad, výzkumný projekt nebo model před odbornou porotou složenou ze zástupců akademické obce, výzkumu i podnikatelské sféry. Tři výherci získají finanční odměnu a následující den znovu představí svůj nápad 800 účastníkům konference Falling Walls.Cílem soutěže Falling Walls Lab je podpora inovativního přístupu ve vědě i podnikání a výměna zkušeností a navazování kontaktů mezi mladými vědci a profesionály z různých oblastí.

Více informací naleznete v příloze nebo zde.

Vloženo: 4. 9. 2015
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie