Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2015!

BUSINESS ŠKOLA 23.-24.10.

Svaz průmyslu a dopravy ČR přichází s výjimečnou akcí podpořenou účastí významných osobností nazvanou Business škola.

Svaz průmyslu a dopravy České republiky vyhlásil rok 2015 Rokem průmyslu a technického vzdělávání. S ohledem na oprávněné potřeby zaměstnavatelské sféry usiluje Svaz průmyslu a dopravy ČR o kvalitně vzdělanou, flexibilní a odborně připravenou pracovní sílu, schopnou a ochotnou pracovat a dále se v technických a přírodovědných oborech vzdělávat. Smyslem aktivit Svazu je podpořit technické a polytechnické vzdělávání a současně zvýšit zájem studentů o techniku jako takovou.

Proto se  Svaz průmyslu a dopravy ČR rozhodl uspořádat první BUSINESS školu a chce zavést tradici, při které se studenti VŠ mohou setkat se zástupci průmyslu, politiky/státní správy, akademické sféry i médií a diskutovat nad aktuálními tématy. BUSINESS škola se bude konat 23.-24. října 2015 v Park Hotelu Průhonice u Prahy a pro 40 vybraných studentů VŠ je zcela zdarma včetně ubytování a stravování.

Letos budou studenti diskutovat na téma Studenti a inovace v průmyslové výrobě, Cesta úspěchu v podnikání, Zavádění Průmyslu 4.0 a efekty digitalizace výroby a Měnící se trh práce.

Účast jako mentoři potvrdili členové představenstva SP ČR Zbyněk Frolík, Jan Rafaj, František Chaloupecký, Radek Špicar a Petr Jonák. Akce se zúčastní také generální ředitelka SP ČR Dagmar Kuchtová, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek či náměstek MPO Eduard Muřický, za akademickou sféru účast přislíbil pan Karel Havlíček či prorektor ČVUT Zbyněk Škvor a další.

Více informací a přihlašování na webu www.business-skola.cz.

Vloženo: 13. 10. 2015
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie