Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2017!

Projekt Podpora aktivit VŠB-TUO s Čínou

Projekt Podpora aktivit VŠB-TUO s Čínou se rozběhl 1. ledna 2015 a potrvá až do 30. června 2016. Vznikl díky finanční podpoře Moravskoslezského kraje. Celková výše dotace činí 6,5 mil. Kč. Tato částka je ještě navýšena o 10% finanční spoluúčast VŠB-TUO.

Cílem tohoto projektu je umožnit fakultám a vědeckým centrům VŠB-TUO upevnění již existující spolupráce s čínskými partnery a také navázat v Číně nové kontakty a to jak v oblasti vědy a výzkumu, tak také v oblasti výměny studentů a akademických pracovníků.

Do tohoto projektu patří celkem 13 sub projektů, které jsou řízeny příslušnými fakultami a centry VŠB-TUO.

Jedním z očekávaných výstupů  tohoto projektu je zorganizování dvou Česko-Čínských konferencí.

Vloženo: 6. 1. 2015