Platnost příspěvku skončila 8. 7. 2016!

Soutež - Inovační firma Moravskoslezského kraje - kategorie Junior inovátor

Moravskoslezský kraj vyhlašuje soutěž „Inovační firma Moravskoslezského kraje“ pro rok 2016, kategorii Junior inovátor. Organizátorem soutěže je Agentura pro regionální rozvoj.

Cílem soutěže je podpořit podnikavost již na školách v Moravskoslezském kraji, a to jak základních, tak středních a vysokých. Tým či jednotlivec může přihlásit nápad/projekt, tak jak je určeno u podmínek v dané kategorii. Vítězné týmy, resp. jednotlivci ve všech kategoriích obdrží věcnou hodnotnou odměnu. Vítězné školy ve všech kategoriích budou moci používat označení Inovační firma Moravskoslezského kraje roku 2016 Junior Inovátor (s uvedením kategorie) po dobu jednoho roku od udělení titulu, včetně loga, které bylo pro tuto soutěž vytvořeno.

Soutěž je vyhlašována pro tři stupně škol:

• Kategorie 1: pro základní školy
  • Kategorie 2: pro střední školy
  • Kategorie 3: pro vysoké školy

Kategorie 3 - Vysoké školy

oprávněnými žadateli jsou studenti (jednotlivci, případně maximálně 5 členný tým) prezenční formy studia vysoké školy nebo vyšší odborné školy, která má sídlo v Moravskoslezském kraji.Přihlásit je možné konkrétní projekty týkající se inovací výrobků, technologií či služeb, přičemž realizace projektu by neměla být starší 3 let. Musí se jednat o zcela nové projekty, nebudou akceptovány modifikované produkty (změna obalu, designu výrobku, dílčí optimalizace vybraných funkcí stávajícího výrobku, nová módní kolekce oděvů, apod.).

Ukončení příjmu přihlášek: 30. června 2016

Veškeré informace naleznete na webu http://inovacnifirma.rismsk.cz/ a v přiložených pravidlech.

Na Vaše dotazy odpoví paní:

Ing. Pavla Švancerová
Agentura pro regionální rozvoj, a.s.
Na Jízdárně 7/1245, Ostrava

Vloženo: 6. 4. 2016